Bałtyk dwa razy droższy niż zagranica? Ile naprawdę kosztują wakacje w Polsce, a ile w ciepłych krajach

Gdzie spędzić wakacje, żeby nie zbankrutować i mieć piękną pogodę? Lepiej jechać zagranicę czy zostać w Polsce? Takie dylematy ma wielu z nas przed wakacjami. Może pomoże Wam ten artykuł i galeria zdjęć z cenami. Multioperator Travelplanet.pl przeanalizował ceny wakacyjnych ofert w Polsce i najpopularniejszych letnich destynacjach, wybieranych przez biura podróży. Pod uwagę brano nie tylko koszt pobytu, ale i dojazdu, oczywiście biorąc pod uwagę dostępne na rynku oferty biur podróży, a nie wyjazdy, organizowane samodzielnie. Wnioski zaskakują. Kliknij w zdjęcie, aby przejść dalej.

Red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.08.2018, 12:23

Po pierwsze nie da się wszystkim dogodzić a po drugie wszystko ma swoją cenę. Złoty środek leży w znalezieniu oferty, która będzie atrakcyjna. Dlatego właśnie polecam Wam sprawdzone apartamenty od Sun&Snow. Korzystałem już kilka razy i zawsze byłem zadowolony. https://www.sunandsnow.pl/apartament-nadmorzem-2 Rezerwacja online daje 30% rabatu więc jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Apartamenty są w dobrych lokalizacjach, czyste i nowoczesne. Warto przekonać się samemu.

03.06.2018, 22:57

Przy podanych przez was cenach i emeryturze 1600 zł to ja sobie mogę ... posiedzieć w parku !

01.06.2018, 07:54

W 17 ? Wyczyn nie lada . Wy tu się licytujecie czy o co chodzi ? Każde miejsce na świecie po dwóch tygodniach jest takie samo . Można wydać fortunę w kraju jak i za granicą zaspokajając swoje ego . Tak samo można dziadować.
Argumentów za jest tyle samo co przeciw . Najważniejsze abyście odpoczywali i byli zadowoleni . A cena nie ma znaczenia .

31.05.2018, 20:48

Bylem z żoną lipcu 2017 w Rzymie wydaliśmy łącznie 4000zł z przelotem samolotem z Warszawy

31.05.2018, 20:44

Ale"tanio".....2000zł na tydzień..ho,ho za te pieniądze można odpocząć dobrze w Grecji i gdzieś indziej...

31.05.2018, 13:54

Nie wiem skąd ta cena. Pobyt tygodniowy dla 4os rodziny to ok 5 tyś za tę kwotę za granicą i to w pewnej pogodzie

30.05.2018, 18:37

No cóż. Miedzy "turystą z kwatery" a "TURYSTĄ Z BAŁTYKU" w Kołobrzegu jest różnica!

30.05.2018, 18:34

Truskawiec Ukraina. 1100 zł/osoba w 3-gwiazdkowym hotelu z 3 zabiegami i wyżywieniem! Co ciekawe... 8 nocy! Co zresztą logiczne - pierwszy dzień przyjeżdżasz wieczorem - odjeżdżasz rano.

30.05.2018, 18:31

I tak robi 90% polskich "turystów". Nie tylko w Polsce... tzn polscy turyści za granicą też tak robią!

30.05.2018, 18:28

Brakuje południa Włoch. Ceny w sklepach (z małymi wyjątkami) takie jak w PL, kwatery taniej niż w Kołobrzegu. Polecam Scillę i Tropeę. Z Okęcia są loty do Lamezia Therme, skąd pociągiem regionalnym ok. 50 (Tropea) 90km (Scilla) za cenę polskiego pociągu dobrniemy do tych miejscowości!
PS. Przy odrobinie szczęścia pojedziemy bydgoską PESĄ!

30.05.2018, 12:00

Do Niemiec czy Francji to strach jechac a tym bardziej wieczorem wychodzic przez nachodzców.

30.05.2018, 11:15

a przecietny Polak nie wydaje 300-400zl dziennie a max ok. 100 zl - nocleg w standardzie podstawowym w pensjonacie /domu prywatnym bez wyzywienia max 50 zl (np. w Swinoujsciu lub Kolobrzegu) - calodzienne wyzywienie druygie tyle - bez luksusow takie normalne jak w domu - obiad dwudaniowy w zwyklym barze/stołowce sanatorium miedzy 15-20zl, sniadanie i klakcja z produktow wlasnych np. z biedronki ok 20 i jeszcze z 10 zeta na lody lub zimne napoje przy plazy...
Dojazd pociagiem nawet z drugiego konca kraju max ok. 100 zl w jedna strone + plus jakies podstawowe nowe ubranie typu kostium czy bielizna ok 100 zl - daje nam max ok. 1000zl za tydzien!

Chyba ze komus marza sie luksusowe hotele, sluzba, jacuzzi, drinki na tarasie... no to moze i wychodzi te 400zl na dobe czyli z dojadami i ponad 3 tys.

30.05.2018, 10:09

Pokażesz jakieś przykładowe ceny na to 410 zł na dobę ,czy tylko będzie sz pieprzył bez sensu?

30.05.2018, 09:42

Co za bzdury. Rodzice teraz jada nad baltyk do jaroslawca i praca 850zl/tydzien/za 2 osoby z wyzywieniem. Tak samo o wczasach za granica bzdury totalne. Nawet z biurem i w ofercie All inclusive tak drogo nie wychodzi jak pisza eksperci,no chyba ze wybieramy hotel 7tys/osoba/tydzien.

30.05.2018, 09:33

To nie wiem gdzie ty jeździsz że tak tanio chyba swój namiot i codziennie kebab

29.05.2018, 20:54

Sandra SPA w Pogorzelicy - cena do 295 zł za dobę. W tym niezłe wyżywienie + bogate zaplecze basenowe. Standard wysoki. Można dostać różne zniżki. Często korzystam po sezonie ( cena do 200 zł za dobę ) i zawsze wracam bardzo zadowolony. Polecam i pozdrawiam.