Organizatorem sobotnich zawodów był Kujawsko-Pomorski Związek Karate Tradycyjnego i Włocławski Klub Karate Tradycyjnego.
W zawodach startowało 151 zawodników z następujących klubów:
- Włocławski Klub Karate Tradycyjnego,
- Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek,
- Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek,
- Klub Karate Tradycyjnego Kowal,
- Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski,
- Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń.
Wyniki
ur. 2011 i później
Dziewczęta 9-7 kyu
1. Karolina Kwarcińska – KKT Kowal
2. Helena Seklecka – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Aniela Kolanowska – Włocławski KKT 3. Lena Sołtysińska – Instytut KT Włocławek
Chłopcy 9-7 kyu
1. Kacper Kułakowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Szymon Klimczak – Instytut KT Włocławek
3. Filip Andrzejewski – Instytut KT Włocławek 3. Patryk Nyklewicz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
ur. 2009-2010
Dziewczęta 9-7 kyu
1. Julia Popławska – Włocławski KKT
2. Nadia Martyka – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Maja Paliwoda – Akademia Zdrowia i KT Włocławek 3. Natasza Turska – Włocławski KKT
Dziewczęta 6-4 kyu
1. Zofia Antonowicz – KKT KUMADE Toruń
2. Maja Lewandowska – Włocławski KKT
3. Gabriela Jędrusiak – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski 3. Nadia Szcześniewska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
Chłopcy 9-7 kyu
1. Jakub Okrój – Włocławski KKT
2. Remigiusz Winiecki – Włocławski KKT
3. Hubert Andrzejewski – Włocławski KKT 3. Jakub Orczyk – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
Chłopcy 6-4 kyu
1. Julian Grabowski – KKT KUMADE Toruń
2. Jakub Wołoszyn – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Mateusz Parnicki – Instytut KT Włocławek 3. Nikodem Ręklewski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
ur. 2007-2008
Dziewczęta 9-7 kyu
1. Emilia Rutka – KKT KUMADE Toruń
2. Julia Skalska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Alicja Świątek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski 3. Zuzanna Królikiewicz – KKT KUMADE Toruń
Dziewczęta 6-4 kyu
1. Ewa Ochman – KKT KUMADE Toruń
2. Amelia Ujazdowska – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Oliwia Kucińska – Akademia Zdrowia i KT Włocławek 3. Wiktoria Górska – Włocławski KKT
Chłopcy 9-7 kyu
1. Aleksander Wawrzyniak – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Stanisław Myszkowski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Kacper Piasta – Włocławski KKT 3. Michał Michalski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
Chłopcy 6-4 kyu
1. Michał Rykaczewski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Adam Duklas – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Patryk Dolatowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek 3. Szymon Koprowski – Włocławski KKT
ur. 2005-2006
Dziewczęta 6-4 kyu
1. Weronika Rudzińska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Wiktoria Suwała – KKT Kowal 3. Amelia Ochocińska – Instytut KT Włocławek
3. Zofia Goździk – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
Dziewczęta 3-1 kyu
1. Julia Och – Instytut KT Włocławek
2. Zofia Liberacka – KKT KUMADE Toruń 2. Adrianna Skibińska – Instytut KT Włocławek
3. Daria Kraszkiewicz – KKT KUMADE Toruń
Chłopcy 9-7 kyu 1. Aleks Janiak – Włocławski KKT
2. Michał Bernyś – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Damian Szwed – Akademia Zdrowia i KT Włocławek 3. Mikołaj Chęcki – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
Chłopcy 6-4 kyu
1. Mateusz Kułakowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Mikołaj Kozowicz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Jan Balewski – KKT KUMADE Toruń 3. Gabriel Masłowski – Włocławski KKT
Chłopcy 3-1 kyu
1. Adam Kolasiński – Instytut KT Włocławek
2. Olaf Wiliński – Instytut KT Włocławek
3. Szymon Zawitowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek 3. Filip Staniszewski – Instytut KT Włocławek
18. Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży we Włocławku 2018. ZDJĘCIA
Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?