Upały w mieście. Jak zasnąć? Jaką pić wodę w gorące dni?

W gorące dni trudno nam zasnąć i cały czas chce nam się pić. Brak snu ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie, więc warto sobie pomóc. Jak? Tego dowiecie się z naszego materiału. Dalsza część artykułu poniżej.

Redaktor

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.09.2018, 13:17

O.K. Wasz salon mam niemalże pod nosem. Z przyjemnością go odwiedzę. Pozdrawiam

27.08.2018, 15:32

Witam! Fryderyka, adresy salonów stacjonarnych marki Philipiak znajdziesz na naszej stronie: https://www.philipiakmilano.pl/gdzie-kupic znajdziesz ich dokładne adresy. Zapraszam!

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

26.08.2018, 18:20

Nie lubię wody. Wolę soki.Zwłaszcza te z wyciskarki wolnoobrotowej. Gęste smaczne, idealnie gaszące pragnienie.

25.08.2018, 13:30

Dzięki . Świetna wiadomość. Prosze powiedz mi gdzie znajdę Wasz salon. Sklep internetowy nie interesuje mnie , lubię w realu zobaczyć produkt przed kupnem.

10.08.2018, 17:41

Witam! Fryderyka wyciskarkę Slow Juicer możesz kupić w naszych salonach stacjonarnych lub w sklepie internetowym https://www.shop.philipiakmilano.pl

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

09.08.2018, 20:58

Gdzie ją można kupić. Rozglądam się za dobrą wyciskarką . Moja już ledwie dycha.

04.08.2018, 07:55

Ja ogólnie piję dużo płynów głównie w postaci naturalnych soków jak i samej wody ale tylko niegazowanej. Co do soków wspomnę że robię je sama w prosty i szybki sposób korzystając z wyciskarki Slow Juicer PH1007.

16.07.2018, 16:13

Te wasze salony stacjonarne to gdzie znajdę?

15.07.2018, 20:48

Witam! Rusak, wyciskarkę Slow Juicer marki Philipiak możesz kupić w naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym shop.philipiakmilano.pl Zachęcam do zakupów!

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

19.06.2018, 20:46

Bardzo dobry pomysł. Przede wszystkim porządna wyciskarka w kuchni to podstawa. Ta którą masz to za ile kupiłaś?

17.06.2018, 00:10

Piję dużo soków naturalnych prosto co z mojej wyciskarki Philpiaka. W upały często rozcieńczam je mineralną albo robię coś na kwaśno z dodatkiem limonki lub cytryny bo dobrze gaszą pragnienie.

06.06.2018, 08:12

w gorące dni mam problemy z zasypianiem. Gasze światło żeby żadne komary mi się nie kręciły w sypialni otwieram drzwi i okna i wietrzę. W chłodzie lepiej się śpi. Co do wody to wybieram lekko gazowaną cisowiankę. Dorzucam do niej lód i cytrynę aby się ochłodzić

02.06.2018, 21:28

przepraszam bardzo, ale na zdjęciach są widoki z Warszawy - na stronie Wrocławia. Blamaż!!!