Wyniki 31. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [3 czerwca 2018]

Wyniki meczów 31. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych 3 czerwca 2018.

31. kolejka 4. kujawsko-pomorskiej

niedziela (3 czerwca)

Unia Janikowo - Start Warlubie 2:3 (1:1)
Informuje Patryk Wiśniewski
90 - koniec
GOOOL 86 - Kuba Binerowski 2:3
GOOOL 81 - Kuba Binerowski 2:2
70 - 2:1
50 - 2:1
45 - 2:1
GOOOL 44 - Damian Lewandowski 2:1
25 - 1:1
14 - 1:1
GOOOL 4 - Mateusz Bujanowski 1:1
GOOOL 2 - Przemysław Kędziora 1:0
g. (17), Damian Dorn (Bydgoszcz)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wisła Nowe 3:2 (3:1)
Informuje Cezary Smieszny
90 - koniec
GOOOL 78 - Filip Sikorski 3:2
68 - 3:1
50 - 3:1
45 - 3:1
GOOOL 35 - Sadowski 3:1
GOOOL 25 - Michał Horna 2:1
10 - 2:0
GOOOL 4 - Vadim z wolnego 2:0
GOOOL 2 - Miłosz Sadowski 1:0
g. 17:16 - początek meczu, od środka Wisła
g. (17), Karol Kobędza (Toruń)

Poznaliśmy NOWYCH CZWARTOLIGOWCÓW WŁOCŁAVIĘ I UNIĘ GNIEWKOWO. WIĘCEJ

Lech Rypin - Kujawiak Lumac Kowal 2:3 (1:1)
Informuje Kamil Dąbrowski
90 - koniec
80 - 2:3
GOOOL 56 - Szymczak 2:3
GOOOL 53 - Radosław Rybka 2:2
GOOOL 52 - Hubert Szymczak z wolnego 1:2
45 - 1;1, przerwa
GOOOL 38 - Szymon Moszczyński 1:1
GOOOL 19 - Damian Ratajczyk z karnego 0:1
10 - 0:0
g. (17), Piotr Ciesielski (Włocławek)
Derby regionu dla MGKS Kujawiaka Lumac Kowal, który pokonał Lidera Włocławek 4:1 [relacja, zdjęcia]

Lider Włocławek - Pogoń Mogilno 2:4 (1:2)
90 - Lider w trudnej sytuacji. ZDJĘCIA
GOOOL 90 - Tomasz Szablewski 2:4
GOOOL 76 - Filip Jagielski 1:4
GOOOL 58 - Błażej Duszyński z karnego 1:3

Wideo. Lider - Pogoń

45 - 1:2, przerwa
GOOOL 39 - Wiktor Mrówczyński 1:2
30 - 1:1
GOOOL 16 - Mateusz Nawrocki 1:1
GOOOL 14 - Tomasz Szablewski z karnego 1:0
RELACJA
g. (17), Patryk Walczak (Kruszwica)

Sokół Radomin - Polonia Bydgoszcz 2:3 (1:1)
90+4 - koniec, awans Chemika odroczony, Sokół po tym mecze nie ma już szans na utrzymanie
90 - 4 minuty doliczone
80 - 2:2
GOOOL 65 - Tomasz Sarnowski z karnego 2:3
GOOOL 60 - Paweł Jachowski 2:2
GOOOL 58 - Rafał Kubacki z wolnego 1:2

55 - 1:1
GOOOL 49 - Paweł Jachowski z karnego 1:1
GOOOL 47 - Patryk Podolski z karnego 0:1

45 - 0:0, przerwa
g. (17), Dariusz Łęgosz (Lipno)

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

Cuiavia Inowrocław - Legia Chełmża 3:0 (2:0)
Informuje KAMIL WALCZAK
90 - koniec
75 - 3:0
GOOOL 66 - Arsenii Protsyshyn 3:0
60 - 2:0
50 - Ariel Jastrzembski z rzutu wolnego w słupek bramki Legii
45 - 2:0, przerwa
GOOOL 45 - Arsenii Protsyshyn 2:0
40 - Roszak nie wykorzystał rzutu karnego. Strzał z 11 metrów broni bramkarz Legii
GOOOL 29 - Sławomir Roszak 1:0
25 - 0:0
17 - ciekawostka: najstarszy zawodnik w wyjściowej jedenastce Legii jest z rocznika 1993 roku (25 lat).
15 - 0:0
5 - 0:0
CUIAVIA: Piernik - Timm, Marczyński, Jastrzembski, Protsyshyn, Babayan, Majchrzak, Jastrzębski, P.Wiśniewski, Brzóstowski, Roszak.
LEGIA: Bukowski - Banasiak, Zieliński, R. Etmański, Komur, Pawkin, Tecław, Andrzejewski, O. Etmański, Czyżniewski, Dormowicz
g. (16), Sławomir Winiecki (Zamość)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Notecianka Pacio Pakość 4:1 (1:0)
Informuje Hubert Chmielewski
90 - koniec
GOOOL 75 - Żurowski 4:1
GOOOL 69 - Maciej Kot 3:1
GOOOL 64 - Kamil Kala z karnego 2:1
GOOOL 60 - Szymon Maziarz 2:0
55 - 1:0
45 - przerwa, 1:0
44 - Maziarz z wolnego z 25 metrów w poprzeczkę Notecianki
GOOOL 39 - Robert Kawałek 1:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
7 - Mozgawa, techniczne kapitalne uderzenie z 18 metrów, parada Fabiszewskiego, 0:0
1 - gospodarze od środka
Chemik: Fabiszewski, Czajka, Frasz, Żurowski, Osiński, Olszewski, Kawałek, Raszka, Maziarz, Kot, Włosiński
Notecianka: Walczak, Bednarek, Wójcik, Delekta, Mozgawa, Rościszewski, Kala , B.Babiarz, Słowiński, Szot, Brzustowicz
g. (16) Patryk Gryckiewicz (Toruń)

Kujawianka Izbica Kujawska - Chełminianka Chełmno 2:3 (0:1)
Informuje: Mariusz Krzyżanowicz
90 - koniec, cenna wygrana Chełminianki walczącej o utrzymanie
GOOOL 90 - rzut karny dla gości, Szymon Marks 2:3 - zobaczcie wideo.

GOOOL 79 - Kamil Kuropatwiński 2:2. 34 bramka kapitana Kujawianki lidera klasyfikacji strzelców 4. ligi
GOOOL 60 - Łukasz Galanciak 1:2 strzał z 11 metrów po podaniu Kamila Zielińskiego
GOOOL 55 - Miłosz Węgierek głową po rogu 0:2
46 - goście od środka
45 - przerwa, 0:0
40 - atakują goście, Dawid Piasecki z wolnego z 17 metrów, tuż obok słupka, zobaczcie wideo

28 - czerwona kartka dla Tabaki. Kujawianka osłabiona
GOOOL 23 - Piotr Gross 0:1. Błąd Sieka
22 - przerwa na wodę
20 - 0:0
11 - przewaga gospodarzy, 0:0
3 - strzał Kuropatwińskiego, bramkarz gości wybija na rzut rożny.
1 - gospodarze od środka
Goście się spóźnili, mecz zacznie się o 15:10.
g. (15), Mariusz Korpalski (Toruń)

Naprzód Jabłonowo - Sparta Brodnica 1:3 (1:1)
Informuje: Wojciech Schwertfeger, Piotr Filipski
90 - koniec
90 - trwa doliczony czas gry
77 - Arkadiusz Kozłowski nie wykorzystał rzutu karnego. Broni bramkarz Sparty
GOOOL 71 - Marcin Rupiński z karnego 1:3
GOOOL 69 - Krystian Jańczak 1:2
50 - 1:1
45 - 1:1
GOOOL 29 - Arkadiusz Kozłowski 1:1
GOOOL 11 - Łukasz Ciechowski 0:1
g. (11), Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)

W NIEDZIELĘ WAŻNY MECZ W 3 LIDZE W KONTEKŚCIE SPADKÓW W 4 LIDZE. WDA ŚWIECIE - GÓRNIK KONIN

1. Chemik Bydgoszcz 30 73 84-23
2. Kujawianka Izbica Kuj. 31 64 83-40
3. Polonia Bydgoszcz 30 63 60-41
4. Pogoń Mogilno 30 54 68-43
5. Sparta Brodnica 30 50 49-38
6. Notecianka Pacio Pakość 29 48 60-46
7. Lech Rypin 31 46 65-57
8. Cuiavia Inowrocław 31 44 61-56
9. Start Warlubie 31 43 49-43
10. Orlęta Aleksandrów Kuj. 30 41 46-45
11. Legia Chełmża 30 40 33-47
12. Unia Janikowo 31 39 57-60
13. Wisła Nowe 31 38 54-65
14. Lider Włocławek 31 36 56-73
15. Chełminianka Chełmno 30 33 49-65
16. Kujawiak Lumac Kowal 31 32 48-64
17. Sokół Radomin 31 26 35-61
18. Naprzód Jabłonowo 30 10 27-117

Następna kolejka (09/10.06): Lech - Pogoń, Notecianka - Unia, Start - Sokół, Polonia - Orlęta, Wisła - Lider, Kujawiak - Naprzód, Sparta - Kujawianka, Chełminianka - Cuiavia, Legia - Chemik.

Dominik Kwiatkowski jak José Luis Chilavert. Bramkarz Legii Chełmża strzelił 3 bramki ! [wideo]

Stan na 31 maja
Awans - Chemik Moderator
Pewny spadek - Naprzód, Sokół
Strefa spadkowa: Kujawiak, Chełminianka, Lider.
Pierwsze bezpieczne miejsce - 13

Do rozegrania
Mecze z 18. kolejki
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Polonia Bydgoszcz (6 czerwca)
Legia Chełmża - Sparta Brodnica (13 czerwca, g. 17:30)
Notecianka Pacio Pakość - Chełminianka Chełmno (6 czerwca, g. 18)

Mecz z 19. kolejki
Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz (13 czerwca, Gębice - g. 18)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pacio Pakość (13 czerwca, g. 17:30)

WYNIKI, STRZELCY 4 LIGA KUJAWSKO-POMORSKA SEZON 2017/18

Strzelcy po 31. kolejce
Kamil Kuropatwiński Kujawianka 34
Przemysław Kędziora Unia 32
Wiktor Mrówczyński Pogoń 22
Dariusz Słupski Cuiavia 17
Tomasz Szablewski Lider 16
Dawid Janicki Chemik 15
Dawid Górski Wisła 14
Mateusz Nawrocki Pogoń 13
Kamil Kala Notecianka 13
Maciej Lewandowski Lider/Kujawianka (9) 13
Dawid Piasecki Chełminianka 13
Paweł Jachowski Sokół 12
Marek Magdziński Lech 12
Marcin Wanat Start/Chełminianka (8) 11
Mateusz Bujanowski Start 11
Adam Kardasz Polonia 11
Radosław Mik Chemik 11
Adam Reise Sparta 10
Szymon Moszczyński Lech 10
Oleg Tabaka Kujawianka 10
Łukasz Grube Kujawiak/Lider (6) 10
Dawid Kwiatkowski Kujawiak 10
Michał Kruszczyński Cuiavia 10
Michał Pokora Wisła 9
Michał Horna Wisła 9
Patryk Podolski Polonia 9
Łukasz Dormowicz Legia 9
Hubert Szymczak Kujawiak 9
Maciej Kot Chemik 9
Dominik Jelonek Unia 8
Rafał Kubacki Polonia 8
Bartosz Maćkiewicz Orlęta 8
Miłosz Sadowski Orlęta 8
Patryk Dudkiewicz Lider 8
Maciej Rożnowski Lech 8
Kamil Zieliński Kujawianka 8
Robert Frasz Chemik 8
Michał Żurowski Chemik 8
Wojciech Ernest Chełminianka 8
Kuba Binerowski Start 7
Łukasz Ciechowski Sparta 7
Waldemar Jachowski Sokół 7
Filip Jagielski Pogoń 7
Bartłomiej Delekta Notecianka 7
Martyn Trędewicz Lech 7
Vitalii Shvets Kujawiak 7
Arsenii Protsyshyn Cuiavia 7
Piotr Marcinkowski Sokół 6
Tomasz Sarnowski Polonia 6
Jacek Wojciechowski Pogoń 6
Krzysztof Szal Pogoń 6
Arkadiusz Kozłowski Naprzód 6
Radosław Fodrowski Lech 6
Szymon Maziarz Chemik 6
Robert Kawałek Chemik 6
Piotr Myścich Wisła 5
Bartosz Fafiński Start 5
Ivan Kovch Sparta 5
Roger Babiarz Notecianka 5
Kamil Brzustowicz Notecianka 5
Marcin Słowiński Notecianka 5
Amadeusz Olszewski Naprzód 5
Michał Łazarski Lider 5
Jan Kołodziejski Lider 5
Łukasz Smolarz Legia 5
Piotr Buchalski Lech 5
Przemysław Kowalski Kujawianka 5
Łukasz Galanciak Kujawianka 5
Ariel Jastrzembski Cuiavia 5
Paweł Olszewski Chemik 5
Piotr Gross Chełminianka 5
Bartosz Zalewski Sparta 4
Szymon Ciechowski Sparta 4
Maciej Koczur Sparta 4
Marcin Rupiński Sparta 4
Jakub Makowski Polonia 4
Robert Sawicki Polonia 4
Lucjan Jaroszewski Orlęta 4
Adam Modzieniak Orlęta 4
Dominik Smołko Orlęta 4
Vadim Povolotskyi Orlęta 4
Norbert Rościszewski Notecianka 4
Kacper Mozgawa Notecianka 4
Kamil Piasecki Naprzód 4
Karol Makowski Naprzód 4
Paweł Lewandowski Lech 4
Mariusz Cichowlas Kujawianka 4
Kacper Ciesielski Kujawiak 4
Arkadiusz Suchomski Kujawiak 4
Dawid Jastrzębski Cuiavia 4
Łukasz Filip Wisła 3
Mikołaj Plewa Unia 3
Damian Lewandowski Unia 3
Justyn Jurczak Start 3
Oskar Brzuszczak Sparta 3
Lucky Ekueme Polonia 3
Łukasz Nowak Polonia 3
Antoni Krajnyk Pogoń 3
Błażej Duszyński Pogoń 3
Sebastian Smieszny Orlęta 3
Łukasz Kempski Notecianka 3
Bartłomiej Grube Lider 3
Tomasz Rogóż Legia 3
Dorian Banasiak Legia 3
Kazuama Nishizawa Lech 3
Jakub Trędewicz Lech 3
Mateusz Szymborski Lech 3
Radosław Rybka Lech 3
Bartosz Śmigiel Kujawiak 3
Damian Ratajczyk Kujawiak 3
Sebastian Hulisz Cuiavia 3
Patryk Wiśniewski Cuiavia 3
Wiktor Osiński Chemik 3
Aleksander Śmiejewski Chełminianka 3
Fabian Chabowski Chełminianka 3
Przemysław Misiaszek Chełminianka 3
Jarosław Kopiński Wisła 2
Paweł Górski Wisła 2
Dawid Deresiewicz Unia 2
Dariusz Lewandowski Unia 2
Jakub Losik Unia 2
Rafał Bujnowski Start 2
Nikodem Ceyer Start 2
Jay Jaskólski Start 2
Daniel Sławiński Start 2
Jakub Dreszler Start 2
Adrian Kural Sparta 2
Krystian Janczak Sparta 2
Przemysław Jachowski Sokół 2
Artur Bruzdewicz Sokół 2
Przemysław Januszewski Polonia 2
Jakub Koźbiał Polonia 2
Jakub Kościecha Polonia 2
Łukasz Retlewski Pogoń 2
Łukasz Rutecki Orlęta 2
Maciej Gawroński Orlęta 2
Serhiy Bihus Orlęta 2
Adam Bujak Notecianka 2
Michał Szot Notecianka 2
Marcin Słowiński Notecianka 2
Przemysław Swojnóg Notecianka 2
Szymon Hanzek Naprzód 2
Dawid Wojtczak Lider 2
Mateusz Dewil Lider 2
Patryk Smolarz Legia 2
Damian Bulman Legia 2
Mateusz Komur Legia 2
Rafał Etmański Legia 2
Grzegorz Brzeziński Kujawianka 2
Michał Żuchowski Kujawianka 2
Mateusz Brzóstowski Cuiavia 2
Wiktor Majchrzak Cuiavia 2
Andrii Gladysh Cuiavia 2
Sławomir Roszak Cuiavia 2
Daniel Włosiński Chemik 2
Patryk Nowak Chemik 2
Szymon Babiarz Chemik 2
Dawid Raszka Chemik 2
Beniamin Czajka Chemik 2
Mateusz Kordowski Chełminianka 2
Miłosz Węgierek Chełminianka 2
Szymon Marks Chełminianka 2
Patryk Obiała Wisła 1
Krystian Torłop Wisła 1
Radosław Wojciechowski Wisła 1
Piotr Reszke Wisła 1
Mikołaj Pankowski Wisła 1
Mateusz Gretkowski Wisła 1
Tomasz Ziółkowski Wisła 1
Radosław Kanik Unia 1
Kacper Kumor Unia 1
Oleksandr Lytviak Unia 1
Dawid Bocian Unia 1
Dawid Pieszak Unia 1
Patryk Klimek Start 1
Dawid Duma Start 1
Tomasz Adamczyk Start 1
Patryk Jarantowicz Start 1
Michał Zarembski Start 1
Jędrzej Chyła Start 1
Hubert Oblizajek Start 1
Sebastian Brzóska Sparta 1
Bartosz Kaczyński Sparta 1
Radosław Gajkowski Sparta 1
Radosław Simson Sparta 1
Piotr Lamka Sparta 1
Michał Szczęśniak Sparta 1
Paweł Piotrowski Sokół 1
Dawid Muchewicz Sokół 1
Rafał Stefański Sokół 1
Jakub Pukłacki Sokół 1
Łukasz Chruścicki Polonia 1
Szymon Kmiecik Polonia 1
Adam Cieślewicz Pogoń 1
Robert Matelski Pogoń 1
Damian Łuczak Pogoń 1
Krzysztof Urtnowski Pogoń 1
Oskar Woźniak Pogoń 1
Radosław Czułkowski Orlęta 1
Filip Sąsała Orlęta 1
Remigiusz Wojnowski Orlęta 1
Adrian Prysak Orlęta 1
Mariusz Żywica Orlęta 1
Bartosz Babiarz Notecianka 1
Mikołaj Bednarek Notecianka 1
Damian Magalski Naprzód 1
Valentin Dah Naprzód 1
Paweł Kwiatkowski Naprzód 1
Bartosz Wilkanowski Naprzód 1
Karol Wilmowicz Naprzód 1
Bartosz Leiss Naprzód 1
Piotr Stępniak Lider 1
Janusz Olach Lider 1
Daniel Wiliński Lider 1
Oskar Lipka Lider 1
Bartosz Czyżewski Lider 1
Adam Piątkowski Legia 1
Oskar Etmański Legia 1
Kamil Czyżniewski Legia 1
Bartosz Szpręglewski Legia 1
Ernest Teclaw Legia 1
Radosław Lewandowski Lech 1
Sebastian Popieliński Kujawianka 1
Mateusz Przybyszewski Kujawianka 1
Bartłomiej Mielczarek Kujawianka 1
Tycjan Tatara Kujawiak 1
Witold Jakubowski Kujawiak 1
Błażej Duszyński dla Wisły (Pogoń) 1
Serhiy Bihus dla Wisły (Kujawianka) 1
Fabian Sudoł dla Startu (Notecianka) 1
Bartosz Leiss dla Startu (Naprzód) 1
Dorian Banasiak dla Polonia (Legia) 1
Łukasz Rybczyński dla Pogoni (Cuiavia) 1
Karol Żuchowski dla Notecianki (Naprzód) 1
Bartosz Pawkin dla Kujawianki (Legia) 1
Łukasz Filip dla Chemika (Wisła) 1
Vadim Povolotskyi dla Chemika (Orlęta) 1
Mateusz Kucharski Cuiavia 1
Piotr Timm Cuiavia 1
Mikołaj Błaszczyk Cuiavia 1
Bartosz Burzyński Cuiavia 1
David Babayan Cuiavia 1
Adrian Raszka Chemik 1
Filip Sikorski Wisła 1

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.06.2018, 20:18

Naprzód - Sparta godz. 13.oo ? chyba raczej 11.oo

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3