Wyniki meczów A klasy - grupy KPZPN [26/27 maja 2018]

Wyniki zakończonych meczów A klasy - grupy KPZPN rozgrywanych w weekend 26-27 maja 2018

A klasa Włocławek Grupa I - 22. kolejka
Sobota
Unia Leszcze - Orzeł Służewo 1:9 (0:2)
Bramki: Kamil Adamski (68) - Michał Witkowski 3 (8, głowa, 61, 63), Damian Piotrowski (35), Kacper Kaźmierczak 2 (51, głową, 64), Dominik Urbański 2 (53, 83), Adrian Jakóbczak (72).
g. 18 - Krzysztof Winnicki (Waganiec)

Niedziela
Tęcza Topólka - Sadownik Waganiec 2:4 (0:2)
Bramki: Piotr Parecki 2 (90, 90+2) - Volodymyr Verbenchuk 2 (38, 88), Łukasz Brzeczkowski 2 (41, 59)
g. 15 - Kamil Płocki (Włocławek)

Unia Choceń - MGKS Lubraniec 4:2 (1:2)
Bramki: Hubert Machalski (14), Mateusz Niewiadomski (65, karny), Arkadiusz Jóźwiak (77), Robert Mazierski (90+2) - Bartłomiej Kujawski (8), Krzysztof Kosiński (36)
g. 15 - Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)

Wzgórze Raciążek - Piast Bądkowo 5:1 (2:0)
Bramki: Stanisław Chojnacki 4 (17, 25, 48, 68), Robert Gradowski (46) - Dawid Pogodziński (51)
g. 15 - Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)

1. Orzeł Służewo 20 50 79-17
2. Unia Choceń 20 45 70-21
3. Sadownik Waganiec 20 42 43-22
4. Kujawy Kozy 20 38 51-28
5. Wzgórze Raciążek 20 35 45-33
6. MGKS Lubraniec 20 35 52-27
7. Tęcza Topólka 20 19 28-65
8. Piast Bądkowo 20 18 27-49
9. Unia Leszcze 20 10 29-75
10. Start Stawki 20 8 18-71
11. Zgoda Chodecz 20 16 34-68

A klasa Włocławek Grupa II - 22. kolejka
Sobota
Orion Popowo - Wicher Wielgie 4:6 (2:4)
Bramki: Dawid Milewski 2 (25, 32), Krzysztof Szychulski (56), Jakub Bętlewski (78) - Przemysław Kosowski 2 (5, 54), Sebastian Paszyński 2 (10, 21), Marcin Kryger (17), Paweł Pawlicki (52, karny)
g. 15 - Rafał Jankowski (Włocławek)

Mień Lipno - Victoria Smólnik 5:0 (2:0)
Bramki: Bartosz Kempiński 3 (20, 45, 61), Patryk Szajgicki (72), Tomasz Gajda (82, karny)
g. 15 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)

Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 1:6(1:4)
Bramki: Błażej Kapeliński (35) - Seweryn Chojnowski 2 (10, 41), Patryk Dąbrowski 2 (65, 70), Piotr Narodzonek (30), Jakub Fałdowski (4)
g. 15 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)

GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 3:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Kazimierski (70), Marcin Drąg (77), Emil Korpalski (84)
g. 16, Włocławek - Szymon Osieczak (Włocławek)

Zaległy mecz 21. kolejki
Wicher Wielgie - Mień Lipno 1:2 (1:0)
Bramki: Paweł Pawlicki (35, karny) - Filip Falkowski (68), Filip Cymerman (74)

1. Grot Kowalki 18 37 43-19
2. Kujawiak Kruszyn 18 32 49-42
3. Skrwa Skrwilno 18 29 50-40
4. GKS Fabianki 18 28 35-38
5. Mień Lipno 18 28 41-25
6. Tłuchowia Tłuchowo 18 26 36-34
7. Wicher Wielgie 18 25 35-33
8. Wiślanin Bobrowniki 18 20 24-39
9. Orion Popowo 18 15 29-51
10. Victoria Smólnik 18 14 25-46

A Klasa Grupa I Bydgoszcz - 24 kolejka
Sobota
Rawys CEO Raciąż - Victoria Koronowo 1:4 (1:1)
g. 14 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)

GLKS Osielsko - Krajna Sępólno Krajeńskie 4:1 (1:1)
g. 16 - Krzysztof Doroz (Toruń)

Fala Świekatowo - Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:0 (1:0)
g. 16 - Łukasz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)

Dąb/Kabart Potulice - Victoria Niemcz 2:5 (1:2)
g. 17 - Paweł Oparczyk (Zamość)

Niedziela
Gryf Piaseczno - Zawisza Bydgoszcz 0:3 walkower.

Tartak Wudzyn - GLKS Dobrcz 5:2 (3:0)
g. 14 - Kamil Pril (Cekcyn) Tomasz Linke (Tuchółka)

Zaległe mecze: z 14. kolejki: Tucholanka - Krajna 2:1; z 15. kolejki: Kamionka - Rawys CEO 4:1.

Spotkanie z 14. kolejki Victoria N. - Tartak 2:2 zostało zweryfikowane na 0:3 walkower.

1. Zawisza Bydgoszcz 24 65 81-8
2. Fala Świekatowo 22 56 48-15
3. Tucholanka Tuchola 24 44 63-42
4. Kamionka Kamień Kr. 23 43 49-26
5. Victoria Koronowo 24 40 50-29
6. Krajna Sępólno Kraj. 24 39 58-52
7. Rawys CEO Raciąż 24 36 75-49
8. GLKS Osielsko 24 33 51-45
9. Dąb Potulice 23 30 54-73
10. Victoria Niemcz 23 28 40-54
11. Tartak Wudzyn 24 22 50-81
12. GLKS Dobrcz 24 21 31-69
13. LZS Piaseczno 23 17 38-73
14. Myśliwiec Gostycyn 23 2 6-75

A Klasa Grupa II Bydgoszcz - 27. kolejka
Sobota
BOSiR/LKS Dąb Barcin - KS Brzoza 1:1 (0:0)
g. 16 - Marcin Liana (Cerekwica)

Noteć Gębice - Mikrus-Gesal Szadłowice 6:2 (4:1)
g. 17 - Patryk Wódkowski (Żnin)

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław 0:5 (0:3)
g. 17 - Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)

Pałuczanka Żnin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:0 (1:0)
g . 17 - Daniel Mateusiak (Szubin)

Znicz - Piast 1:4 (1:2)

Mecz zaległy z 23. kolejki: Zootechnik Kołuda Wielka - Sparta Janowiec Wielkopolski 5:5 (3:2).
g. 17 - Jacek Przewozik (Pakość)

1. KS Brzoza 24 57 64-30
2. Goplania Inowrocław 25 52 76-34
3. Noteć Gębice 23 47 62-36
4. Piast Kołodziejewo 23 43 65-49
5. Dąb Barcin 23 42 56-27
6. Sparta Janowiec Wlk. 24 37 60-48
7. Pałuczanka Żnin 23 34 43-40
8. Mikrus Szadłowice 24 32 51-67
9. Zagłębie Piechcin 23 27 44-49
10. Zootechnik Kołuda W. 23 24 39-63
10. Znicz Rojewo 23 23 35-62
12. KP Jeziora Wielkie 24 18 52-68
13. Burza Nowa Wieś W. 23 17 40-68
14. Kujawy Markowice 23 12 19-65

A klasa grupa - Toruń - 27. kolejka
Sobota
Zamek Bierzgłowski - Cyklon Kończewice 0:2 (0:1)
g. 17 - Maciej Ardanowski (Toruń)

GKS Pogrom Zbójno - Unislavia Unisław 0:1 (0:0)
g. 17 - Paweł Polikowski (Chełmża)

Victoria Czernikowo - GKS Błękitni Podwiesk 6:2 (3:1)
g. 17 - Mariusz Orzechowski (Dobre)

Kasztelan Papowo Biskupie - LZS Bobrowo 1:9 (1:4)
g. 17 - Robert Pasek (Toruń)

LZS Świedziebnia - Unia Wąbrzeźno 2:4 (2:1)
g. 17 - Łukasz Zasada (Włocławek)

Węgrowianka Węgrowo - Stal Grudziądz 3:2 (1:1)
g. 17:30 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)

LKS Pomowiec Kijewo Królewski - Gwiazda Starogród 5:3 (1:1)
g,. 18 - Sławomir Radzik (Wojnowo)

Niedziela
Olimpia II Grudziądz SA - Piast Łasin 2:1 (2:1)
g. 16:30 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)

1. Cyklon Kończewice 27 68 95-15
2. Unia Wąbrzeźno 27 62 86-27
3. Unislavia Unisław 27 60 74-38
4. Olimpia II Grudziądz 27 47 54-44
5. Victoria Czernikowo 27 46 57-41
6. LZS Świedziebnia 27 41 63-41
7. Pogrom Zbójno 27 38 69-47
8. Zamek Bierzgłowski 27 37 56-51
9. Gwiazda Starogród 27 36 54-66
10. LZS Bobrowo 27 35 63-65
11. Pomowiec Kijewo Kr. 27 35 51-62
12. Węgrowianka Węgr. 27 33 44-55
13. Stal Grudziądz 27 28 40-60
14. Błękitni Podwiesk 27 27 49-82
15. Piast Łasin 27 20 27-81
16. Kasztelan Pap. Bis. 27 7 10-117

WYNIKI MECZÓW A klasy KPZPN 19-20 maja 2018 - TUTAJ

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3