Wyniki na żywo meczów w regionie. Piłkarski weekend - 26/27 maja 2018

Linki do relacji na żywo meczów 3, 4 i 5 ligi oraz A klasy rozgrywanych 26-27 maja 2018 roku

Linki do relacji na żywo

WYNIKI 30. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA II - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 29. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 26. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA II

WYNIKI 26. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA I

WYNIKI A KLASY KPZPN - KLIKNIJ TUTAJ

Trzecia liga grupa II - 30 kolejka
III liga
Piątek
Pogoń II Szczecin - Sokół, 18 - Filip Kaliszewski (Gdańsk)
Sobota
Unia Drobex Solec Kujawski - Jarota Jarocin, 14 - Jewgienij Adamonis (Gdańsk)
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia, 16 - Karol Kobędza (Toruń)
Wierzyca Decka Pelplin - Lech II Poznań, 17 - Łukasz Wilk (Stargard) Tomasz Wilkanowski (Szczecin)
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - GKS Przodkowo, 17 - Dawid Błaszczak (Szczecin)
Wda Świecie - Elana Toruń, 17 - Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp., 18 - Maciej Martyniuk (Gruszczyn)
Niedziela
KP Starogard Gdański - Włókniarz 1925 Kalisz 18 - Maciej Lanckowski (Toruń)

4 liga kujawsko-pomorska - 29.kolejka
Sobota
Start Warlubie - Polonia Bydgoszcz, 11 - Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Unia Janikowo - Wisła Nowe, 12 - Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Lech Rypin - Chełminianka Chełmno, 14 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Legia Chełmża, 15 - Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pacio Pakość, 16 - Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)
Lider Włocławek - Sparta Brodnica, 17 - Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal, 17 - Adrian Sławkowski (Lipno)
Niedziela
Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Moderator Bydgoszcz, 15 - Bartosz Frankowski (Toruń)
Sokół Radomin - Pogoń Mogilno, 17 - Sławomir Winiecki (Zamość)

Kujawsko-pomorska 5. liga grupa I - 26. kolejka
Sobota
Gryf Sicienko - Mustang Ostaszewo, 11 - Damian Dorn (Bydgoszcz)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - Victoria Lisewo, 16 - Rafał Podlewski (Izdebno)
POL-OSTEG Pomorzanin Serock - KS Łochowo, 16 - Dawid Kosmal (Brzoza)
Grom Więcbork - Wojownik Wabcz, 17 - Łukasz Damski (Tryszczyn)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Budowlany KS Bydgoszcz, 17 - Radosław Papierowski (Czapelki)
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Iskra Ciechocin, 17 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Promień Kowalewo Pomorskie - Tor Laskowice, 17 - Piotr Wysocki (Rypin)
Flisak Złotoria - Start Eco-Pol Pruszcz, 17 - Mariusz Burda (Bydgoszcz)

Kujawsko-pomorska 5. liga grupa II - 26. kolejka
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Piast Złotniki Kujawskie, 11 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
GKS Baruchowo - Szubinianka Szubin, 11 - Gerard Gólcz (Pakość)
LTP Lubanie - Unia Gniewkowo, 14 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek, 16 - Michał Sobczak (Bydgoszcz)
Ziemowit Osięciny - Noteć Łabiszyn, 16 - Patryk Piluś (Toruń)
Zdrój Ciechocinek - Kujawianka Strzelno, 17 - Patryk Walczak (Kruszwica)
Niedziela
Łokietek Brześć Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski, 11 - Artur Żeliszczak (Toruń)
Gopło Kruszwica - Start Radziejów, 18 - Bartosz Roszyk (Toruń)

A Klasa Grupa I Bydgoszcz - 24 kolejka
Sobota
Rawys CEO Raciąż - Victoria Koronowo, 14 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
GLKS Osielsko - Krajna Sępólno Krajeńskie, 16 - Krzysztof Doroz (Toruń)
Fala Świekatowo - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 16 - Łukasz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Dąb/Kabart Potulice - Victoria Niemcz, 17 - Paweł Oparczyk (Zamość)
Niedziela
Gryf Piaseczno - Zawisza Bydgoszcz, 16 -
Tartak Wudzyn - GLKS Dobrcz, 14 - Kamil Pril (Cekcyn) Tomasz Linke (Tuchółka)

A Klasa Grupa II Bydgoszcz - 27. kolejka
Sobota
BOSiR/LKS Dąb Barcin - KS Brzoza, 16 - Marcin Liana (Cerekwica)
Zootechnik Kołuda Wielka - Sparta Janowiec Wielkopolski, 17 - Jacek Przewozik (Pakość)
Noteć Gębice - Mikrus-Gesal Szadłowice, 17 - Patryk Wódkowski (Żnin)
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław, 17 - Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Pałuczanka Żnin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 17 - Daniel Mateusiak (Szubin)

A klasa grupa - Toruń - 26. kolejka
Sobota
Zamek Bierzgłowski - Cyklon Kończewice, 17 - Maciej Ardanowski (Toruń)
GKS Pogrom Zbójno - Unislavia Unisław, 17 - Paweł Polikowski (Chełmża)
Victoria Czernikowo - GKS Błękitni Podwiesk, 17 - Mariusz Orzechowski (Dobre)
Kasztelan Papowo Biskupie - LZS Bobrowo, 17 - Robert Pasek (Toruń)
LZS Świedziebnia - Unia Wąbrzeźno, 17 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Węgrowianka Węgrowo - Stal Grudziądz, 17:30 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
LKS Pomowiec Kijewo Królewski - Gwiazda Starogród, 18 - Sławomir Radzik (Wojnowo)
Niedziela
Olimpia II Grudziądz SA - Piast Łasin, 16:30 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)

A klasa Włocławek Grupa I - 22. kolejka
Niedziela
Tęcza Topólka - Sadownik Waganiec, 15 - Kamil Płocki (Włocławek)
Unia Choceń - MGKS Lubraniec, 15 - Jarosław Bykowski (Rumunki Podgłodowskie)
Unia Leszcze - Orzeł Służewo, 18 - Krzysztof Winnicki (Waganiec)
Wzgórze Raciążek - Piast Bądkowo, 15 - Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)

A klasa Włocławek Grupa II - 22. kolejka
Sobota
Orion Popowo - Wicher Wielgie, 15 - Rafał Jankowski (Włocławek)
Mień Lipno - Victoria Smólnik, 15 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)
Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno , 15 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)
GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki , 16, Włocławek - Szymon Osieczak (Włocławek)

WYNIKI. TERMINARZ. ZAPOWIEDŹ MECZÓW KPZPN 18-20 maja 2018 - TUTAJ

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3