Tak wyglądały mistrzostwa gminy Rogowo w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym

Mistrzowie będą reprezentować gminę Rogowo 27 maja w Rypinie, podczas spartakiady i ligi lekkoatletycznej Gmina Rogowo
We wtorek 17 maja w Rogowie zostały zorganizowane mistrzostwa gminy w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. Najlepsi okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej w Sosnowie.

Smaki Kujaw i Pomorza - sezon 4 odcinek 12

od 16 lat

W ramach trójboju zawodnicy rywalizowali w biegu na 60 metrów, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. W czwórboju trzeba było ponadto przebiec 1000 metrów. W obu konkurencjach puchar zdobyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Sosnowie, a drugie miejsca zajęli reprezentanci gospodarzy.

Mistrzowie będą reprezentować gminę Rogowo 27 maja w Rypinie, podczas spartakiady i ligi lekkoatletycznej. Organizatorem zawodów był Gminny Szkolny Związek Sportowy w Rogowie, a sędziowali: Katarzyna Brokos, Renata Kaczyńska, Mirosław Zieliński, Mariusz Woźnikowski i Jarosław Ziółkowski.

Drużyny otrzymały puchary, dyplomy i medale, ufundowane przez wójta gminy Rogowo, a do zwycięzców trafiły także nagrody rzeczowe.