Lech Rypin - Pomorzanin Toruń 1:2. Mecz 17. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia, 26.11.2022]

Tomasz Błaszkiewicz
Lech Rypin zajmuje 14. miejsce w tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej
Lech Rypin zajmuje 14. miejsce w tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej Tomasz Błaszkiewicz
W sobotę 26 listopada na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej piłkarze Lecha Rypin przegrali 1:2 z Pomorzaninem Toruń. Bramkę honorową dla gospodarzy strzelił Marcel Łapkiewicz. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Lechici przystępowali do sobotniego spotkania po dwóch porażkach z rzędu. Ostatnie zwycięstwo podopieczni Rafała Lewandowskiego odnieśli na początku października. Mecz z Pomorzaninem, ze względu na trudne warunki pogodowe, został zorganizowany na sztucznej nawierzchni.

Już w pierwszej połowie zarysowała się przewaga gości z Torunia, którzy stworzyli kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki. Także Lech miał swoje sytuacje. Na początku meczu rypinianie domagali się podyktowania rzutu karnego, po zagraniu ręką gracza Pomorzanina. Sędzia nie dopatrzył się jednak złamania przepisów.

Po zmianie stron drużyna z Torunia złamała obronę Lecha. W 58. minucie wynik otworzył Bohdan Telychko, a już dwie minuty później na 2:0 podwyższył Kacper Kamiński. Gospodarzy odpowiedzieli tylko jednym golem. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Marcel Łapkiewicz.

Lech Rypin - Pomorzanin Toruń 1:2 (0:0)

Bramki: Marcel Łapkiewicz (90+1) - Bohdan Telychko (58), Kacper Kamiński (60)

Lech Rypin - Pomorzanin Toruń 1:2. Mecz 17. kolejki 4. ligi ...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani