Lech Rypin zremisował z Wkrą Żuromin w pierwszym zimowym sparingu

W środę 10 lutego Lech zagra u siebie z MKS-em Działdowo
W środę 10 lutego Lech zagra u siebie z MKS-em Działdowo fot. Wojciech Alabrudziński/archiwum
W niedzielę 7 lutego piłkarze Lecha Rypin zainaugurowali serię sparingów przed startem rundy wiosennej IV ligi. Rypinianie zremisowali na własnym boisku z Wkrą Żuromin 2:2.

W pierwszej połowie Lechici zdominowali rywala i po dwóch golach Martyna Trędewicza schodzili na przerwę z prowadzeniem 2:0. Po zmianie stron trener Damian Łukasik zdecydował się na roszady. Do głosu doszli rywale, którzy zdołali doprowadzić do remisu.

W najbliższą środę Lechici zagrają kolejny mecz, także na własnym boisku. Ich rywalem będzie MKS Działdowo. Początek o 18.00.

Lech Rypin - Wkra Żuromin 2:2 (2:0)

• Gole dla Lecha: Martyn Trędewicz - 7 min., 20 min.

Skład, LECH: Beśka - testowany, testowany, Rybka, Baranowski, R. Lewandowski, J. Trędewicz, Moszczyński, M. Trędewicz, Kowalski, Jasieniecki.

Zmiany: Orędowski, Pysiak, Krajewski, Buchalski, Niedbała, testowany, Czachorowski, P. Lewandowski.