Lekkoatletyczne sukcesy uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Rypinie

Opiekunem męskich sztafet jest Jacek Piechowiak
Opiekunem męskich sztafet jest Jacek Piechowiak LO
Męska sztafeta 4x100 metrów, reprezentująca Liceum Ogólnokształcące w Rypinie, zdobyła srebrne medale w finale wojewódzkim w Bydgoszczy. Dobre wyniki na innych dystansach osiągnęły także pozostałe drużyny z LO.

W medalowej sztafecie 4x100 metrów pobiegli: Marcel Łapkiewicz, Kornel Łapkiewicz, Karol Elwartowski i Igor Laskowski. Czwarte miejsce na dystansie 4x400 metrów zajęli: Kevin Ciemiecki, Oliwier Klewicz, Mateusz Rutkowski, Kacper Kluskiewicz i Karol Kazimierski (rezerwowy). Opiekunem obu drużyn jest Jacek Piechowiak.

Z dobrej strony zaprezentowały się także panie. W biegu 4x400 metrów miejsce tuż za podium wywalczyły: Agata Rochowicz, Aleksandra Cieślak, Łucja Żuchowska i Julia Liszewska. Na piątej pozycji bieg 4x100 metrów ukończyły: Maria Rybak, Zuzanna Gołoś, Martyna Stefańska i Kamila Maciejewska (Amelia Hnatejko - rezerwowa). Zawodniczki przygotowała Dorota Kaliszewska.