Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pięć goli w osiem minut i 59 sekund. Tyle Lewandowski...

#Lewy41... Trwa aktualizacja, czyli Robert Lewandowski i jego najważniejsze liczby przed startem sezonu Bundesligi

5

Pięć goli w osiem minut i 59 sekund. Tyle Lewandowski strzelił w pamiętnym meczu z VfL Wolfsburg. Warto przypomnieć, że do przerwy bez Polaka na boisku Bayern przegrywał 0:1. Po wejściu dokonał najszybszego zdobycia pięciu bramek w historii Bundesligi (od51. do 60. min), najszybszego strzelenia hat-tricka oraz najszybszego strzelenia czterech goli. Został także pierwszym piłkarze w historii, który po wejściu na boisko z ławki pięciokrotnie pokonał bramkarza rywali. Za wszystkie cztery wyczyny trafił do Księgi Rekordów Guinnessa.

Rusza piąta edycja akcji „Otwórz się na pomoc”. Tym razem stawiamy na emocje!

Wydarzenie Perspektywy Women in Tech Summit 2024 zainaugurowane przez Barbarę Nowacką