Tomasz Błaszkiewicz
W sobotę 29 czerwca w Rypinie młodzi kolarze ścigali się w IV Kryterium Ulicznym o puchar burmistrza.

Trasa przebiegała ulicami: 3 Maja, Malanowskiego, Nową, Willową, Zieloną i 11 Listopada.

Gospodarze z klubu Cykliści Rypin potwierdzili znakomitą formę z ostatnich tygodni. W swoich kategoriach zwyciężyli: Otylia Kozłowska i Jakub Fosiński. Drugie miejsce wywalczyła Jagoda Rzeszot, a trzeci był Mikołaj Gurtatowski. Na ósmym miejscu dojechała Weronika Marcinkowska, na dziesiątym – Róża Pilarska i Jakub Radomińska, a na jedenastym – Michał Łukowski. W czołówce uplasowała się jeszcze Sara Marcinkowska, która była 14.

Nagrody wręczyli: przewodniczący rady miasta Sławomir Malinowski, prezes MPEC-u Paweł Sobierajski i Wioletta Wojeńska z Inicjatywy.