Lech Rypin szlifuje formę przed startem rundy wiosennej IV ligi. Minimalna porażka z Huraganem Pobiedziska

W kolejnym sparingu Lech zmierzy się z Jeziorakiem Iława
W kolejnym sparingu Lech zmierzy się z Jeziorakiem Iława archiwum
Piłkarze Lecha Rypin mają za sobą kolejny sparing w przerwie zimowej. Podopieczni Rafała Lewandowskiego przegrali 0:1 z Huraganem Pobiedziska. Następne spotkanie już w najbliższy weekend z Jeziorakiem Iława.

od 16 lat

Lechici wybrali się do Trzemeszna w osłabionym składzie, ale i tak nawiązali równorzędną walkę z czwartoligowcem z Wielkopolski. Rywale objęli prowadzenie w 22. minucie. Potem rypinianie mieli co najmniej kilka okazji do wyrównania. Po strzale Macieja Rożnowskiego piłka wpadła nawet do siatki, jednak arbiter odgwizdał spalonego.

Mecz z Huraganem był okazją do przetestowania kilka zawodników m.in. dwóch bramkarzy. Wkrótce okaże się, czy któryś z nich zwiąże się z Lechem na dłużej. W najbliższy weekend RKS rozegra kolejny sparing, tym razem z Jeziorakiem Iława. Szczegółowy terminarz publikujemy poniżej.

Skład Lecha: Testowany bramkarz I- Banasiak, Dąbrowski, Rybka, J.Trędewicz, Śmigrodzki, Czachorowski, Moszczyński, Sternicki, M.Trędewicz, Rożnowski.

Zmiany: Testowany bramkarz II, Krajewski, Gołata, R.Lewandowski, Orędowski, Krajewski II.

• Lech Rypin - Wda Świecie 2:3 (1:0), Błażej Dąbrowski, Bartłomiej Śmigrodzki.
  • Lech Rypin - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, 6:1 (3:0), R. Lewandowski,M. Trędewicz, Krajewski II ,Sternicki, Rożnowski.
  • Huragan Pobiedziska - Lech Rypin, 1:0 (1:0)