Lech Rypin - Tłuchowia Tłuchowo 0:2. Mecz 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Zobacz wideo

Tomasz Błaszkiewicz
od 16 lat
W sobotę 22 kwietnia piłkarze Lecha Rypin podejmowali Tłuchowię Tłuchowo, w ramach 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. W debiucie nowego trenera Szymona Moszczyńskiego rypinianie przegrali 0:2, choć stworzyli sobie kilka szans bramkowych. Zobaczcie relację wideo z tego meczu.

W poniedziałek 17 kwietnia zarząd Lecha Rypin podziękował za współpracę Rafałowi Lewandowskiemu i powierzył misję ratowania sezonu wciąż czynnemu zawodnikowi Szymonowi Moszczyńskiemu. W tygodniu nowy szkoleniowiec poprowadził pierwsze treningi z drużyną seniorów.

Sobotni mecz z Tłuchowią Moszczyński rozpoczął na ławce. W pierwszej połowie gole nie padły, choć obie drużyny stworzyły kilka ciekawych akcji. Po zmianie stron konkretniejsi byli gości, którzy objęli prowadzenie w 60. minucie, po strzale Kamila Nowickiego. W 71. minucie drugiego gola dla Tłuchowii zdobył Mariusz Cichowlas. W końcówce Lechici mogli strzelić bramkę honorową, ale Bartłomiej Żelazny zmarnował rzut karny.

Wyniki pozostałych meczów 24. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej są dostępne TUTAJ.

Lech Rypin - Tłuchowia Tłuchowo 0:2 (0:0)

Gole: Nowicki 60', Cichowlas 71'

LECH: Ambrochowicz - Orędowski, Żelazny, Szmelcer, Zieliński, Sternicki, Rozpierski, Brzóska, Śmigrodzki, Narewski, Trędewicz.

TŁUCHOWIA: Krupa - Tomaszewski, Bieńkowski, Cichowlas, Staniszewski, Silva, Klepczyński, Fereira, Nowicki, Marciniak, Moraczewski.

Chemik Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (12)